INFORMACJE O PRODUKTACH

Istnieje możliwość personalizacji wykonywanych przez nas produktów. Chcesz dodać imię? Logo? Dedykację? Żaden problem :D

Dla baz do szydełkowania odległości pomiędzy otworami wynikają z wielkości otworów, baz oraz praw matematyki (;

Jeśli potrzebujesz innych wymiarów lub wzorów, skontaktuj się z nami poprzez FORMULARZ, który znajdziesz w zakładce KONTAKT lub bezpośrednio na maila plotar@interia.eu

Poszczególne elementy mogą nieznacznie różnić się od siebie. Różnice te wynikają z niejednolitej budowy drewna oraz jego różnych przekrojów. Zatem wadą nie są odstępstwa kolorystyczne, sęki, faktura, tzn. różne rysunki słojów, nieregularne wybarwienia czy też zakrzywienia bądź przebarwienia włókien.

Za wadę nie uznaje się także ewentualnego brudzenia otworów w produktach. Jest to związane z technologią wykonywania poszczególnych elementów.

JAK ZAMAWIAĆ PRODUKTY ZE STRONY?

Przy każdym produkcie znajdziesz INDEKS

image.png

To właśnie ten numer wraz z potrzebną ilością wpisujesz w formularzu (KONTAKT). Skontaktujemy się z Tobą.

Do każdego Waszego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego czas realizacji może być różny. Staramy się, by już na początku współpracy poinformować Was o przybliżonym czasie realizacji. Zastrzegamy sobie jednak, że projekty bardzo skomplikowane lub duże zamówienia mogą wymagać więcej czasu.